טיפולי פנים

מגוון פתרונות יעילים שישנו את חייכם

היום אנו חיים בעידן שמהלל ומשבח את יופי הנעורים. כולם חולמים על עור צעיר ובריא, נטול קמטים ונמשים. אם גם אתם מעוניינים במראה רענן וחיוני, מרפאתו של ד”ר אלכס לבנברג, תגשים עבורכם כל חלום ומשאלה. בסיום הטיפול – אתם תרגישו הרבה יותר בטוחים בעצמכם ואיכות חייכם תשתפר פלאים.
 
אצל ד”ר לבנברג תוכלו לקבל מגוון רחב של טיפולי פנים כירורגיים, כגון:
הפנים שלכם הוא כמו כרטיס הביקור שלכם. הם הדבר הראשון שאנשים בדרך כלל מסתכלים עליו וכולם יודעים עד כמה הרושם הראשוני הוא דבר חשוב. עם זאת, עור הפנים שלכם הוא האיבר החשוף ביותר לפגעי מזג האוויר. חשיפה לשמש גורמת ליצירה קמטים, עור יבש ועייף, נמשים ובעיות פיגמנטציה כאלה ואחרות. הגיל גם עושה את שלו ואפילו המצבים הנפשיים בהם אתם שרויים משפיעים על האופן שבו העור שלכם נראה. לכן אתם חייבים טיפולי פנים כדי לשפר את הופעתכם.
 
טיפולים כירורגיים יעילים יותר מטיפולים קוסמטיים
במרוצת השנים אנו הופכים פחות ופחות מרוצים מהמראה שלנו, גם אם מדי שבוע אנחנו הולכים לטיפול ממושך אצל קוסמטיקאית, הכולל פילינג, ניקוי ועיסוי של הפנים, וגם אם אנו משתמשים באינספור מוצרים שאמורים לטפח את עורנו. מסיבה זו נשים (וגם גברים) פונים לד”ר אלכס לבנברג, לקבלת ייעוץ לטיפולי פנים אפקטיביים יותר, שהשפעתם ניכרת הרבה יותר. בזכות שירותו האדיב והיחס האישי שהוא מעניק לכל אחד ממטופליו, מדי יום ביומו מטופלים רבים בוחרים לעבור טיפולי פנים כירורגיים אצל ד”ר לבנברג.
 
מגוון פתרונות יעילים שישנו את חייכם
ד”ר אלכס לבנברג הוא מומחה לכירורגיה פלסטית, מבכירי המנתחים הפלסטיים בישראל וחבר האגודה הישראלית והאמריקאית לכירורגיה פלסטית. כבר למעלה מעשור הוא מתמחה בניתוחים פלסטיים ובטיפולי פנים הכוללים מתיחת פנים, קילופי עור כימיים, קילופי עור בלייזר וטיפולים להעלמת קמטים. לכן, אם אתם זקוקים לשינוי – לקבוע תור לד”ר לבנברג זה הצעד הראשון שעליכם לעשות.
 
עדיין מתלבטים וחוששים? מעוניינים לקבל מידע נוסף? 
אנו מזמינים אתכם לקבוע עוד היום פגישת ייעוץ עם ד”ר לבנברג!