הגדלה והרמת חזה
הגדלה והרמת חזה

הגדלה והרמת חזה

מטרתו של כל אחד מניתוחים אלו היא לגרום לשיפור במראה הכללי של המטופל/ת, שיפור בהרגשה הכללית ובמקרים מסויימים גם שיפור טיפול ומניעת בעיות אנטומיות / תפקודיות, כפי שהן עשויות לבוא לידי ביוטי במקרים של חזה גדול מדי, המכביד על האשה, ועלול לגרום לה לכאבי גב.

ניתוחי חזה אינם טיפולים שיש להתבייש מהם, אלא הדרך של כל אחת ואחד מאיתנו לשפר את תחושת הבטחון העצמי, התאמת הדימוי הגופני לחיצוניות שלנו והקלה על השתלבות בחברה דורשנית.

בימינו נפוץ מאוד הליך שיפור המראה החיצוני והתחושה על ידי ניתוחי חזה, הן אצל נשים והן אצל גברים, אשר מעוניינים לחשוף את היופי הגלום בתוכם.

מטופלים של ד”ר אלכס לבנברג יכולים להנות מהבטחון הרב שהוא משרה, בשל הניסון עתיר השנים שצבר בכל הקשור לניתוחי חזה בפרט ולכירורגיה אסתטית בכלל, כאשר המטרה היא להגיע לתוצאה יפה ובמראה טבעי.
אתם מוזמנים לעיין בעמודי גלריות ניתוחי החזה שלנו, ולהרחיב את ידיעותיכם בתחום וכמובן שנשמח לקבוע עמכם פגישת התייעצות

אודות ד״ר אלכס לבנברג

מנתח פלסטי מוביל בתחומו, עם שנים רבות של ניסיון במתיחות פנים, ניתוחים להגדלה והקטנת חזה, ניתוחי שאיבת שומן, וניתוחים אסתטיים נוספים. הוא מחויב למצוינות ומתמקד בשיפור האיכות הכללית של חיי המטופלים שלו, מבפנים ומבחוץ.

ד"ר לבנברג מחויב לאמפתיה ולהבנה. הוא מבין שההחלטה לעבור ניתוח פלסטי היא תהליך שמשפיע על כל חלקי החיים של האדם, ולכן הוא עושה את כל שביכולתו לשמור על המטופלים שלו מרגישים בנוח, בטוחים, ומובנים בכל שלב של התהליך.

אודות דר אלכס לבנברג
אודות דר אלכס לבנברג

השאירו פרטים ונחזור אליכם